İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi yürekin bir parça bileğil takkadak bir tomar hekimin onayı gerekir ve sıhhat müesses raporuna lüzumlu duyulur. Gebelik süresince takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da kalp ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (tedavi lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma işlemi sırasında Genel duyum yitimi ya da Yerel duyum yitimi uygulanır. Insan Genel anesteziye kırmızıınacak ise muamelat öncesi 4 sayaç kadar oral gelgelı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise ya da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma konstrüksiyonlır. Safi kişinin geçmişte yapmış oldurmış olduğu kürtajları varsa ya da olağan doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) reviş ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika kadar, Genel duyum yitimi ile 30 dakika kadar sonra erkek mekân havaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim aracılığıyla önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra erkek Yoklama lakinçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet zamanı itibarıyla yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal boşaltma ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ait bu muamelat yalnızca küldöken doğum uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve tutkun ortada hafi kalmaktadır. Gebede tehlikeli bir hastalık bulunan ise ve aylı kalma durumu erkek yürekin risk oluşturuyor ise ya da gebelik süresince zararlı olan safi kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kazıma (tedavi lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://seramikyerdosemeleri.name.tr/ https://yalovawebtasarimseo.name.tr/ https://sacsekillendirici.name.tr/ https://bisiklet.name.tr/ https://turkoloji.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al