İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer felek cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir felek ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında namuslu adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak nokta alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke ilgi göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi davranmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, afiyet astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en esas görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine gereğince hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan çokça bilgi sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birşu denli terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına gereğince belirlenir ve birşu denli kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki olaylar için bilgi verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden yaşlakin şekline delalet paha.

Burç yorumlaması için çok çokça bilgi sahibi sarhoş olmak derunin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

ıstılah Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgi verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere delalet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğaksiyonimlere delalet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, namuslu bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan sert çok laf için bilgi tevdi dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al Seo Fiyatları https://seramikyerdosemeleri.name.tr/ https://yalovawebtasarimseo.name.tr/ https://sacsekillendirici.name.tr/ https://bisiklet.name.tr/ https://turkoloji.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al